O firmie
Eurotex Sp z o.o. z siedzibą w Radzyniu Podlaskim (w pobliżu granicy z Ukrainą) należąca wcześniej do rodziny Giuntini, a obecnie należąca do grupy Florence.
Od 2008 roku produkujemy wewnętrznie lub przez naszych podwykonawców najwyższej jakości odzież (płaszcze, kurtki przeciwdeszczowe, blezery, żakiety, sukienki, spodnie, spódnice) dla szerokiego spektrum rynku mody: Burberry, Kering Group, Lacoste, Joseph, Givenchy.
Pracując dla takich Klientów, którzy oczywiście stawiają na wysokie standardy jakości, stworzyliśmy bardzo mocny i skuteczny system kontroli jakości, który pozwala na pełny monitoring i kontrolę wszystkich etapów produkcji.
O potrzeby jakościowe naszych Klientów dba 5 zewnętrznych kontrolerów jakości, 33 wewnętrznych kontrolerów jakości, w tym 7 osób zajmujących się prasowaniem końcowym. Wewnątrz posiadamy 3 linie produkcyjne, z których każda zatrudnia około 35 osób, które mogą zagwarantować dowolną produkcję, nawet małe / średnie zamówienia.
Posiadamy fabrycznie nowe maszyny produkcyjne i wszystkie niezbędne automaty dostępne na rynku.
Nasz dział prasowania i krojowni posiadają najnowocześniejszą organizację i dostępną technologię.
W razie potrzeby, za zgodą naszych Klientów, możemy skorzystać z naszych podwykonawców, którzy od lat z nami współpracują i są zobowiązani do przestrzegania naszych standardów.
Jako Eurotex, podobnie jak wszyscy nasi podwykonawcy, jesteśmy monitorowani i audytowani pod kątem naszych standardów jakości i produkcji lub pod względem etycznym W razie potrzeby, korzystając ze wsparcia naszej włoskiej firmy matki, możemy również realizować wzory, podczas gdy w Polsce możemy zadbać o pierwsze prototypy i kolekcje próbne.
Wieloletnie doświadczenie Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży. Działamy już 15 lat kontynuując profil produkcji powstały już w 1972 roku
Nowoczesny park maszynowy Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym wykorzystując najnowocześniejszą technologię produkcji
Profesjonalny zespół Zatrudniamy około 180 wykwalifikowanych pracowników, którzy czuwają nad przebiegiem każdego etapu produkcji i obsługi klienta
Najlepsza jakość Wykorzystujemy restrykcyjny system kontroli jakości, który pozwala nam na pełny monitoring procesów oraz produkcję wyrobów najlepszej klasy
Obejrzyj film o Eurotex
Dla kogo szyjemy? Współpracujemy z
Zobacz wszystkich klientów